Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meditáció hiánya okozhat...

A meditáció hiánya okozhat alvászavart egy rendszeres meditálónál?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban hanyagoltam a meditációt és tegnap éjjel szokatlanul rosszul aludtam. Egész éjjel csak forgolódtam, pedig erre már több mint egy éve nem volt példa.
2011. máj. 10. 17:32
 1/8 Killgun ***** válasza:
Ha abbahagyod a meditálást el nem tudod képzelni mennyi stressznek teszed ki hirtelen a tested.Emiatt lehet alvászavar.Mielőtt írná valami "sukáá romá gyáre",csak mondom:aki soha ne meditált,annak megszokta a teste,és ha nem éri nagyobb behatás,nem alakul ki semmi...Ellenben rendszeres meditálónál,ha abba hagyja,lehetnek baja.Én pl könnyen felidegesítettem magam,annak ellenére,hogy eddig türelmes voltam.Folytasd a meditálást,megkíméled magad sok fölösleges zsörtölődéstől,és naponta néhány percet nyugodtan rászánhatsz...
2011. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ez is olyan függőség mint a cigi vagy a kávé, a tea a kóla, ugyanolyan drog.
2011. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Killgun ***** válasza:

Lényegében igen.Csak ez a drog nem kárt tesz,hanem segít.


Első voltam!

2011. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!:)
2011. máj. 10. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
És miben segít?
2011. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abban hogy ne törhető cuccokon meg másokon adja le az ideget, a stresszt, nyugodt legyen, hidd el sokkal jobb úgy hangulatot meg mindened, a tűrőképességed.Ezt az utolsó válaszolónak irom amugy :D bár ő rajtunk adja le meg hogy offol és hogy megcáfol egyes dolgokat.Bár ere is ugyis azt gondolja hogy ,,Jóóó van..."Én nem meditálok, bár jó lenne, lehet fogok is csak nem értene meg anya pl mert 13 éves fiú vagyok.

Meg ez még abban különbözik a többitől hogy nem kerül pénzbe, nem drága.És sokkal jobban oldja az idegességet, nyugtat mint pl a cigi.

2011. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ezt a gondolataimból olvastad ki? :DD
2012. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!