Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álmom?

Mit jelenthet az alábbi álmom?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban ezt álmodtam:


Bicajoztunk párommal, és megálltunk egy ismerős helyen egy ér/csatorna mellett, s ott sétáltunk, s egy helyen megbotlott párom, s belépett egy kis földalatti világba. Én utánamentem, mert kíváncsi voltam mi lehet az, mivel az ajtó éppen nyitva állt, amikor véletlen belebotlott a kis ajtócskába. Ott lenn minden sokkal kisebb volt, mint itt, viszont ott nem voltak gyerekek, csak felnőttek, s el nem tudom képzelni mit ehettek ott, s miből élhettek meg, reméltem nem ették meg a csecsemőket. Fura volt az nekem, talán kissé ellenszenves is, s mondtam páromnak, hogy mielőbb menjünk onnan vissza a saját világunkba, mert nem tetszik ez a hely nekem, talán nem is valós világ ez, s én a saját valós világomba akarok visszamenni, nem beszélve arról, hogy nem bírnám sokáig a föld alatt napfény, s növények nélkül. Nagy sokára rávettem párom, hogy menjünk vissza a saját világunkba, ahol sokkal de sokkal jobb volt, s ahogy visszaértünk, utána fel is ébredtem.


Szóval ennyi volt a ma hajnali álmom. Hozzáteszem már rég néztem filmeket, s idén még nem is néztem filmet, mivel nem volt rá időm, mert a házat alakítgatjuk mostanában.

Kérlek írjátok meg az ötleteiteket az álmommal kapcsolatban. Előre is köszi!


26/N



2012. máj. 18. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az agy az álmokat az emlékekböl és olyan dolgokból állítja össze amik foglalkoztatnak... Nincs semmi jelentösége.
2012. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2012. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt nem kéne csülköt enni :D


Komolyra fordítva a szót: honnan tudjam?

2012. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Egészen régi dolgok is előjöhetnek álmodban. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra pl., hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz - de ezt csak akkor ha speciel erre a témára fekszik rá az álom. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Egy ideig én is másoltam be ilyeneket ezekhez a kérdésekhez, de nem fogod sokáig húzni míg megunod... sok az értetlen ember aki nem érti ezt.
2012. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy elfelejtetted bevenni a gyógyszered :D
2012. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!