Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ritkán álmodok, ritkán emléksz...

Ritkán álmodok, ritkán emlékszem rá. Ez mit jelent kb?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mint egy videójáték. Egyszer még kaptam egy game over-t is, és kezdhettem előlről az egészet.

Először egy hosszú kacskaringós úton vezettem. Ehhez fontos tudni, hogy most tanulok vezetni, júni elején vizsgázom majd. Sok kanyarban kicsúsztam, pedig nem vezetek rosszul, nem is félek a vizsgától.

Aztán egy esőerdőben menekültünk -már nem tudom kivel- valami elől. De azt se tudom, hogy kik/mik üldöztek. Végül megint jött a vidójáték effektus, és választhattam, hogy merre menjek tovább. Erre ANYA azt mondta, hogy menjünk balra, ott meg valami kínai kis húzottszeműek elkaptak. Hát nem jóindulatúak voltak. Először valami deszka alatt összetörtek 4 tojást, amiket én mindenképpen meg akartam menteni, és egyet sikerült is. Ezután bezártak egy helységbe, amiből nyílt 2 ajtó. Az egyik egy wc-hez vezetett, a másik meg valami kamrába, ahol ilyen kínzóeszközök voltak. Oda beküldtek valakit, hogy végezzen velem a kínzóakármikkel, én hozzávágtam az egyik tojást, amit megmentettem, de ő segíteni akart.

Ezután nem tudom mi történt, de egy kicsivel később volt a game over, és újrakezdés, aztán felébredtem.


Jó nagy hülyeségeket tudok összeálmodni. Mit jelenthet ez?


2012. máj. 19. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez két dolgot jelent.

Az egyik dolog az, hogy mélyen alszol.

A másik dolog, az igazából választható.

Az egyik az az, hogy túl sokat gépezel.

A másik az, hogy régebben sokat gépeztél (vagy ha nem, akkor szerettél volna, vagy szeretnél most is) csak ezt valamilyen rajtad kívülálló ok miatt nem teheted meg. Magyarul elvonási tüneteid vannak.

2012. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmodásra emlékezés módszereinél az ok okozati összefüggések gyakran nem egyértelműek. A mélyalvásos dolog viszont nagyrészt urban legend. Pár dolog amitől függhet, hogy emlékszel e az álmaidra: napközbeni foglalkozás az álmokkal, este az álmodásra gondolva elalvás, reggel nyugodt kelés, REM szakaszból ébredés (ez utóbbi esetben 80% az esélye, hogy emlékszel az álmaidra), álomnapló vezetés. Aztán vannak olyan elméletek amik szerint függ attól, hogy mit álmodunk, mennyire kreatív dolgokat, érzékszervi szempontból mennyire áthatót, élénket. Ebből talán nem tűnik ki de az álmokra emlékezés egy készség ami fejleszthető.


Az álomfejtésre jelenleg nincsenek biztos módszerek, viszont én is gyakran álmodom játékokkal, szóval ja sokat játszol:)

2012. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, semmilyen videójátékkal nem játszom.
2012. máj. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!