Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az probléma, hogy nem emléksze...

Az probléma, hogy nem emlékszek az álmaimra? Csak ritkán

Figyelt kérdés
Mikor reggel felkelek, akkor nem emlékszem, hogy mit álmodtam. Csak elég ritkán
2012. máj. 20. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma velem is így van.
2012. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma.
2012. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az emberek 99 százalékára igaz.
2012. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a 100%-ára.. Minden ember álmodik az alvás bizonyos szakaszaiban. Ha nem akkor ébred fel, azt sem tudja, hogy álmodott aznap éjjel. Ha álom közben ébredsz fel, az, hogy emlékezni fogsz-e rá később vagy sem, attól függ, hogy mennyire volt erős éppen akkor az agyi aktivitás. De néha, ami az álmodban perceknek, fél-óráknak tűnik, csak egy-két tizedmásodperc alatt zajlik. Úgyhogy ez nem probléma.
2012. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert pld ma emlékeztem... de általában akkor emlékszem az álmomra, ha éppen akkor kelek fel:)
2012. máj. 20. 22:07
 6/7 anonim válasza:
Teljesen hétköznapi hogy nem emlékszel az álmaidra. Én csak akkor emlékszek az álmaimra ha reggel valamiről szoba jön egy dolog az álmom-bol és be ugrik amit álmodtam van hogy részletekben vagy hogy egészben. De nyúgogy meg ez teljesen hétköznapi. Ha viszont annyira szeretnél emlékezni az álmodra ezt olvasd el :) *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legalább néha emlékszel... a férjem sohasem, én viszont mindig, bár kell egy kis idő, de délelőttre minden kitisztul...
2012. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!