Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok ennyire agresszív...

Miért vagyok ennyire agresszív és erőszakos az álmaimban?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokszor kiabálok álmomban, általában ismerősökkel. És nagyon jól esik. Hihetetlenül hangosan és dühösen. És tudom, h szégyellnem kéne magam miatta, de nem, inkább büszke vagyok. Ma éjszaka is azt álmodtam, h valami idegen lakásban voltunk a családommal, mikor valami oviscsoport betért a lépcsőházba és felugráltak a kanapéra (amit mi vettünk ki a folyosóra). Végiggondoltam, h mit fogok tenni és úgy is tettem, kimentem az ajtón, megfogtam az egyik kis gyerkőc kezét és azt mondtam neki, h "Ha még egyszer felugrasz a kanapéra, én levágom a kezed és megetetem veled." Persze anyuék sopánkodtak, h jaj hogy mondhatok ilyet, ez nem én vagyok... kicsit én is ezt éreztem, de ettől függetlenül elöntött a boldogság, h kimondhattam. Aztán váltott a kép, mentünk valami nagy folyosón le a barátnőmmel és a pasijával, és a lépcsőkön ilyen hihetetlenül gyönyörűen megmunkált fagyik voltak, de marcipánból, meg csokiból. Elloptunk párat és azt ettük. Én felrepültem és tök jó érzés volt, mert már gyerekkorom óta nem álmodtam, h tudok repülni, szóval tök jó volt, aztán lementem, és a barátnőm pasija meg akart erőszakolni, de nem hagytam. Megint váltott a kép, felszálltam egy buszra, de amikor mutattam a bérletemet, kiesett a kezemből egy könyv. Felszaladt egy ilyen húzott szemű vietnámi, vagy kínai, vagy nem is tudom, milyen srác és elszaladt a könyvemmel. Én kiabáltam, h ne hagyják. Két munkatársam utánaszaladt és megállította. Én odamentem, felszedtem a könyvet és behúztam a srácnak, de valahogy nem rendesen, mert amikor az öklöm odaért az arcához, megállt és nem tudtam megütni. Felkaptam a könyvet a földről és rácsaptam a fejére vele, aztán elégedetten távoztam. És felkeltem. Mi a fenéért vagyok ilyen erőszakos az álmaimban??!!

2012. máj. 29. 18:19
 1/5 medve5 ***** válasza:

Nem tudod levezetni az otthon ill.a munkahelyeden rádrakódó terheket,feszültséget.Keress valami hobbit,amivel ezt kiadhatod magadból.Járj le bokszolni,fussál,menj edzőterembe.

Előbb-utóbb kitörik belőled a feszültség,amit a környezeteden fogsz levezetni...

2012. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hülye vagy és idegesitő és mindenki utál (érthetően) és ezért álmodban (mert felsz kimondani a vélaményed) vezeted le másokon a feszültséget...ez van
2012. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napéjegyenlőség ***** válasza:
100%

Ne boxolj! :D Maradj meg csajnak/nőnek.

Amúgy szerintem megszállt egy gonosz démon, és ezek nem is teljesen a te álmaid, hanem inkább az övéi. Ha nem mész el boszorkányhoz vagy a hitesekhez, hogy segítsenek rajtad, akkor a végén átveszi feletted az uralmat. De lehet, hogy csak én vagyok a hülye.

Őszinte vagy önmagaddal? Mindig megteszed azt, amit meg kell? Kimondod azt, amit ki kell, vagy talán túl sokat beszélsz feleslegesen? Félsz? Tudsz szeretni? Harmóniában vagy önmagaddal?

Tudok még pár ilyen hülye kérdést. Ha elfojtasz valamit, az valahol előjön. Ahogy leírtad az álmaidat, érzéseidet, nekem kicsit az jön le, hogy az életedet jelenleg a háttérben éled meg. Félsz konfrontálódni másokkal, talán félsz másoktól is. Hagyod magad kihasználni, és emiatt persze rosszul is érzed magad. Mondjuk úgy, hogy a tudatalattidnak ez még annyira sem tetszik, mint neked, ezért valahogy muszáj levezetnie a feszültséget, ami miattad keletkezett benned. És olykor ilyen kegyetlenül jelenik meg álmaidban. Ha úgy érzed, hogy nem hozzád méltón éled meg az életed, akkor változtass. Nem ígérem, hogy könnyű lesz, de csak rajtad áll.


Én innen így látlak.

Szabad vagy, ne feledd!

2012. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el a lentieket, csak a kérdést.

Ennek alapján válaszolok: az álmok nagyon gyakran a tudattalanodat testesítik meg. Például haragos voltál nappal, de nem tudtad kifejezni, ezért elfojtottad (a tudattalanodba). Álmaidban pedig ez megmutatkozik.

2012. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!