Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi egy idióta agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi egy idióta agresszív állat vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és többször előfordult már,hogy ha veszekedtünk és ideges voltam rá,akkor nem épp gyengéd mozdulatokkal bevágott az ágyba,vagy elkapta a nyakam meg hasonlók,csak azért,hogy megnyugodjak.K...ra elegem van belőle és abból,hogy egy akkora idióta vagyok,hogy még nem dobtam ki.Az első és egyetlen pasi az életemben,soha nem csaltam meg és amit eddig elért,azt mind nekem köszönheti.Abszolút nem érdekel engem,sokszor megbánt,de én mindig megbocsátok.A barátnőm szerint túl sokat akarok és más pasik még az egyémnél is rosszabbak.Így van ez?
2012. máj. 28. 19:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Minden nő ilyen hülye, hogy idióta agresszív állatokkal jön össze, vagy csak te?
2012. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
53%
az enyém mindenkit meg öl :) az én Chuck Norrisom :) :)
2012. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi ilyen. Ha a barátom kezet emelne rám, repülne azonnal.

Javaslom, hogy szabadulj meg tőle, ennél csak rosszabb lesz.

2012. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Nálad már csak a barátnőd ostobább.
2012. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen párom, de mikor belökött az árokba egy veszekedés alkalmával, amit ráadásul ő generált feleslegesen, akkor megfogadtam, hogy megszabadulok tőle. Sajnos túl sokat vártam a végső szakítással és még volt alkalma más módokon is megalázni, de ma már azt mondom, hogy nagyon idióta voltam, az első ilyen megnyilvánulásnál dobni kell az ilyen rohad.ékot!

Az, aki nem tisztel, nem is szeret! És aki nem szeret téged, azzal miért vagy együtt?

30/N

2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal rúgd ki a fészkes fenébe egy ilyen állatot!! Nem méltó egy ilyen lúzer az életre sem!! Úgy rúgnám p*csán hogy a lába nem érné a földet, az holt biztos!!
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már biztos nem lennék vele. Már a legelső ilyennél figyelmeztetni kell, hogyha ez még egyszer előfordul, akkor repül. Ha megtörténik másodszorra is, akkor tutira repül. De már az elsőn is elgondolkodnék.
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

nem4 nem minden pasi ilyen idióta!


De te nagyon hülye vagy ha vele maradsz az tény!

2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos tibennetek nőkben, aza gond, hogy mindig a jópasikra buktok, azt már nem nézitek, hogy mennyire agresszív és bunkó.

Adjátok lejebb a mércéteket és a szerényebb fiúknak is adjatok esélyt. nem baj az, ha egy kicsit papucs az illető, legalább akkor a saját izlésetekre tudjátok formálni.

22f

2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

"pénz számolva, asszony verve jó". Szokták mondani..és mekkora egy baromság. Már ne haragudj, de kivágnám a helyedben a srácot, mint macskát szrni az esőben. Menjen sportolni a drága gyerek, ha ennyi fölös energiája van. Lehet Harlemben ,meg még hasonló helyeken ez "normális", de máshol nem.

Ha van egy kis önbecsülésed, akkor keresel magadnak egy másik srácot, hidd el, akadnak még normálisak.

2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!