Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb egy hete szakitottunk a...

Kb egy hete szakitottunk a barátommal es amiota szakítottunk mindig vele álmodom vajon ez mit jelenthet? 14/L

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Megszoktad a jelenlétét (majd elmúlik).

2. Foglalkoztat a kérdés, vajon jól tetted-e (és nem azt jelenti, hogy nem).

3. Felzaklatott és még e körül járnak a gondolataid.


A lényeg, hogy ne agyalj rajta annyit. :))

2012. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezni kell akkor eléggé tudlak sajnálni. Már ami az IQ-t illeti...
2012. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy szeretted, az életed része volt. És most figyelj:


Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Egészen régi dolgok is előjöhetnek álmodban. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra pl., hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz - de ezt csak akkor ha speciel erre a témára fekszik rá az álom. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként értelem nélküli képek, események sorozata.

2012. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolgot jelenthet. Akár amit írtam (első voltam), de akár a szüleiddel való rossz viszony miatt is lehet, nem lehet így megmondani. De lehet, hogy semmit, csak egy friss emlék az agyadban. Szóval tényleg kár agyalni rajta. Különleges égi jelet meg pláne ne keress, mert magadat csapod be.
2012. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább azt jelenti, hogy 14 évesen még nem kellene fiúznod, hanem inkább visszamenni a babaházadhoz, meg a sulis könyveidhez... Ja, bocs, tudom tudom, már nyári szünet van! :D

AKKOR SEM!!

2012. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem sikerült magadban megemészteni a történteket, vagyis részedről még nincsen a kapcsolat lezárva:)
2012. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerintem pasizni 14 évesen normális. dolog:D de ha azt veszed akkor altalaban az ilyen kapcsolatok nem hosszú életűek... tehát:D.

AMUGY KOSZI A VALASZOKAT!!!!:DDDD

2012. jún. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!