Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy párunkat elraboltak és egy 2 szintes házban tartottak fogva és idő közbe megöltek pár embert de én és a haverom kiszöktünk és a ház előtt álló piros jobb kormányos mazda kisbuszt nyúltuk le hogy megszökjünk. Aztán haver khajolt miközbe elkezdtem tolatni és a bandafőnök egy törött szélvédővel leütötte. Aztán itt kimarad hogy mit álmodtam azt tudom hogy később Pest utcáin menekültünk valami fehér autóval. Elkaptak és majdnem a kedvenc kocsma előtt próbáltak az elrablóink egy bordó skoda favorit kombit elindítani. A kocsma Ajkán van én meg Budapestet álmodtam meg de az utca ami itt van ajkán egy az egybe ez volt. Ja mg mielőtt megébredtem még telefonon akaram segítséget kérni úgy hogy a pultoslányoknak elküldök egy sms-t hogy hívják ki a rendőröket.


Na kb ennyi. Idíóta egy álom volt. :)

Valaki tudja mit jelent ez?


2012. jún. 4. 09:07
 1/3 cashy1987 válasza:
lehat azt jelenti az almod hogy a paroddal egy fordulopont elott alltok vagy pedig valami nagyobb kihivas elot alltok egymassal szemben
2012. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából megyek Ausztriába dolgozni és úgynézki hogy a hétvégén már indulok. Lehet ez miatt?
2012. jún. 4. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!