Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kínoz ez a hülye álom...

Miért kínoz ez a hülye álom folyton? RÉSZLETEK LEJEBB!

Figyelt kérdés
Eddig kb. 5x álmodtam azt, hogy megcsalom a barátomat legyen az csak egy csók vagy bármi mindig ugyanaz volt a lényeg, h iszonyatos bűntudatom volt álmomban, pedig amikor kavartam akkor azt álmodtam h facér vagyok és közben változott meg úgy az álom, hogy megcsaltam a barátomat. Mindig ez a menet kavarok valakivel rájövök, hogy megcsaltam jön a bűntudat és fogalmam sincs, hogy hogy oldjam meg a helyzetet és amikor már egyre rosszabb felébredek... Hogy érhetném el, hogy ne álmodjam ezt folyton?
2012. jún. 4. 21:15
 1/3 anonim válasza:

egy kis szerepjatékos randi - a barátoddal...

vihet új lendületet a kapcsolatotokba :-)

2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bűntudatod van más miatt az életben,csak ebben a szituban álmodod meg.Vagy megálmodtad a jövőt...:D
2012. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valami nem stimmel köztetek, valamire vágysz, amit tőle nem tudsz megkapni, de hűséges típus vagy és talán kapcsolatfüggő is.

Vagy minden okés, csak félsz attól, hogy baj lesz.


Az utóbbit a saját önbizalmad növelésével tudod megoldani.


Az előbbi:

Gondold át, mire vágysz, mit adhat meg, és ami hiányzik, azt képes-e megadni. Ha nem, akkor nem ő kell neked, lépj túl és keresd a neked valót, ne húzd feleslegesen se a saját se az ő idejét, inkább engedd hogy boldogok lehessetek.

2012. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!