Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Páromat...

Mit jelent ez az álom? Páromat meglőtték álmában háromszor és reggel mikor felkelt ugyan ott fájt neki ahol meglőtték! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

#álom #lövéses
2012. jún. 4. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
semmit álmában is érezte a fájdalmat és hozzáképzelte a sztorit :)
2012. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy elfeküdte azt a testrészét és hozzá álmodta az eseményt.
2012. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én azt álmodtam hogy lebénult a jobb kezem, reggel felkelek, hát nem rajta feküdtem egész éjjel és elzsibbadt?

Sima képzelettársítás, megy akkor is ha ki van kapcsolva az agyad, így működik a lavóros-bepisálós történet is.

2012. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álomban megjelent fájdalmat az agy átemelheti a valóságba ébredéskor, ugyanakkor ha a valóságban történik valami (pl. elfekszi egy testrészét, az ágyból kiálló rugó megkarcolja, stb. az álomban is megjelenik, mint fájdalom.


Egyébiránt nem kell foglalkoznod az álommal, mert az álmok az ember élete során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik az ember elé, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi a személy életében milyen örömöknek néz elébe, mit szeret vagy utál, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzd. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.

2012. jún. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg külső inger került az álomba,vagy az álom ingere hatott a testre is.


Vannak való-álmok, amikor az álomban tapasztaltak tényleg megjelennek, az álmodott dolgok tulajdonképpen valóságosak, de ritkák.

2012. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off: ilyesmi egyszer volt velem, de nem tudtam hova tenni. Álmomban megszúrtak izzó villával a hasamon. Mikor felkeltem, ott volt a villanyom, és hónapokig heges volt utána. Hozzáteszem, nem feküdtem rá semmilyen villára, a lépcsőnkön még ébren is veszélyes mászkálni, álmomban tuti lezúgtam volna, arra meg felébredtem volna, ha leesek. :D

Azóta se tudom, mi lehetett, de nem is keresem az okát, egy vicces megmagyarázhatatlan dolog ez. :)


Olyan is volt, hogy elfeküdtem a karom, álmomban meg az volt, hogy leszakadt. De ezt legalább meg lehet magyarázni. :)))

2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!