Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik reggel felkeltem és a,...

Egyik reggel felkeltem és a, , plejád" szó járt a fejemben de kb.3-4 napig. Ez mit jelenthet? Mert eddig még sose hallotam ezt a szót.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elraboltak a Plejádok.
2012. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ég küldöttei a plejádok. Nem néztél valamilyen fantasztikus filmet elalvás előtt?
2012. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aznap semmilyen fantasztikus filmet nem néztem , de mint írtam életemben először halllottam ezt a szót
2012. ápr. 22. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdező,számolj be mit álmodtál róluk? én hallottam a plejádokról,és ismerek egy leszületett plejádit aki most ember,ha érdekel,szívesen elküldöm a linkjét,lehet,hogy üzenni akar neked! Néha én is álmodom furcsa repülő járművekről,de plejádiakról még nem álmodtam,az elég nagy szó,ha még sose hallottál előtte róluk,és közbe valódiak.
2012. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi válaszoló vagyok, ha be számolnál részletesen,hogy hogy jött a gondolat,vagy mi előzi meg ezt a gondolatod?,kicsit mesélj róla többet !
2012. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Légyszíves írd le hogy történt! részletesen!
2012. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia. Nem emlékszek az álomra mert kitörlődött vagy nem tudom.. de ez a szó már 3 hete a fejemben van, nem tudom mit jelenthet. Ha tudod légyszi segítst!

Előre is Köszi! :)

2012. máj. 2. 16:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Plejád egy bolygó neve a fiastyúk rendszerben található:)

A plejádi egy bolygón élő faj neve. Olyan mint a földön az ember faj, csak teljesen máshogy néznek ki mint mi. Ők a szeretet energiáját hirdetik, mert annak rezgésszintje a legerősebb,amit eddig ismerünk. Egyfajta fénylények legalábbis részben azok. Sokat nem tudok én se róluk,de eddig csak ennyit derítettem ki.

2012. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszoló vagyok! valószínű, segíteni akarnak az embernek spirituálisan fejlődni,hogy magasabb szintre emeljék a lélek szintet!
2012. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alaje egy Plejádi! Leszületett a földre,most ő ember! az üzenetét a youtube-on nézheted meg,csak beírod a nevét,és az "üzenete" szót,és kidobja az összeset. Érdemes az elsőt végig olvasni! Magyarul van írva és angolul beszél a felvételen!
2012. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!