Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az ördöggel...

Mit jelent, ha az ördöggel álmodtam?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Valoszinu azt, hogy meg nem fizettel eleg adot iden...
2012. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Hogy el is fog vinni... :-)
2012. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tom Benko ***** válasza:
36%
Ördöggel álmodtál. Úgy mégis, mit gondolsz, egy halom összezavart emlékképnek mi jelentése lenne?
2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pietrosol ***** válasza:
39%

Szia!


Ez azért volt,mert nappal pénzel bajlódtál!

2012. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy mi foglalkoztat, jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a te teremtményed akit álmodban láttál, nem pedig az ördög. Nem akarsz a tudatod bizonyos megtagadott aspektusaival foglalkozni, mert félsz tőlük, ezért letagadod hogy ez bizony "nem te vagy" és kivetíted egy "külső" teremtménybe.


Hogy konkrétan mi vagy mik ezek, arra csak te tudod a választ. Olykor nehéz rájönni, de rá lehet. Az álom pont a figyelemfelkeltést szolgálja.

2012. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt már én is hallottam, hogy az álmokon keresztül dolgozza fel az agyunk a történéseket.


Ne egy piros színű, vasvillás ördögre gondoljatok, hanem egy ősz hajú, idősebb(de még magát jól tartó) bácsira, akinek egyik pillanatról a másikra sötét lett a szeme. Rám nézett, és erre mondtam, hogy "Úristen, olyan mint az ördög!" Erre meg sátáni kacajt hallatott, én el akartam futni és felébredtem. De egyébként én meg ő voltunk az össz szereplő, és előtte egy sötét folyosón bolyongtam, ahol vmi nők szellemei is voltak, de attól nem féltem.

2012. jún. 5. 16:19
 8/14 Vizimalac válasza:
75%

Szia


Az élmaid minden szereplője Te magad vagy, ez egyszerű, hiszen Te álmodod meg ezesetben az ördög formáját, arcát, mondanivalóját mert Te álmodod meg az ő cselekedetét is. Ami a lényeg előttem valaki már nagyon jól leírta, valószinű valami lelkiismeretfurdalás élhet benned, vagy mert megbántottál valakit, lehet akaratlanul, vagy mert épp téged bántottak meg és talán tül durván reagáltad le mindezt. Próbáld megoldani egy lehetséges konfliktusod, ha van persze mert ezzel megkönnyebbülsz Te is és megszűnnek az ilyesmi álmaid. Természetesen az is lehet hogy csak egyszerűen egy rossz álom volt, semmi más nem áll a hátterében. Senki, csak Te magad tudod a választ, hiszen ha őszinte vagy magadhoz egyből le tudod zárni ezt az álom témát. Vagy azzal, hogy megbékélsz valamelyik ellenségeddel, vagy egyszerűen betudod egy rossz álomnak.

2012. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Loreleine27 válasza:
fájdalmas emléket, bűnt vagy elfojtott érzéseket jelent a szellemekkel álmodni. ha ördöggel álmodsz az is olyasmit jelent.volt valaki az életedbe aki megbántott (fiú)vagy te megbántottad és megbántad?????????
2012. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is vannak rossz tulajdonságaim, és lehet, hogy megbántottam valamit, mert ha ideges vagyok, akkor a legjobb, ha senki nem szól hozzám.
2012. jún. 7. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!