Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogy lett egy új...

Mit jelent hogy lett egy új szobám és rengeteg zöld növény volt benne, és nagyon jól éreztem magam, mert nagyon friss illat volt a szobában? Illetve lekéstem a vonatot, azt is álmodtam 25 L

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12:32, egyetértek, de szerintem már mindenki kívülről fújja a kommented. Vagy ez egyfajta misszió? :DDD
2012. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de..már ezt olvastam párszor:)
2012. jún. 5. 13:14
 4/5 anonim válasza:
az új saját szoba és a vonatról való lekésés (ha nem a szüleiddel késted le) is az önállóságra való törekedésedet tükrözheti. a zöld növények pedig arra utalhatnak, hogy békére, nyugalomra vágysz ... Tehát: Te egy önálló nyugodt életet szeretnél.:))
2012. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt pont így érzem:)Jó megközelítés:)
2012. jún. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!