Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szedjek, vagy egyek,...

Mit szedjek, vagy egyek, amibe nagyon kevés a kalória és nem leszek annyira éhes? Vagy van valami növény vagy illat amit ha szagolgatok elveszi az étvágyam?

Figyelt kérdés
egyszer már fogytam 7 kilót, úgy hogy nem ettem semmit, tudom hogy hülyeség, de nekem bevált, mert ahogy elkezdtem enni csak egy kilót híztam vissza. de nagyon nehéz volt. jó lenne valami, hogy most könnyebb legyen.
2009. aug. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Abonett esetleg.


Van pizzás ízben is ha fontos hogy finom legyen :D

2009. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ez finom, laktat, alig hízlal és még olcsó is :) [link]
2009. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van egy nagyon jó természetes rost készítmény: physillium (útifű) , amit étkezés előtt kell vízben feloldani és meginni. Egyrészt teltség érzetet okoz, másrészt felgyorsítja az anyagcserédet. És használtam /használom (most pont elfogyott...) és szerintem tényleg jó.


[link]

2009. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!