Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban elszívtam egy szál cigit?

Figyelt kérdés
Azt talán érdemes még tudni, hogy pár hónapja felhagytam a dohányzással, azóta max. 2x cigiztem, még az elején.

2012. jún. 6. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Első.

Te itt az álomfejtés kérdéseknél mindenhova ugyanazt a sablon-választ másolod be? Legalább frissíthetnél rajtuk. :D

2012. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyet én is álmodtam, amikor egy időre fölhagytam a dohányzással. Nem vagy stresszes?

Én emlékszem, hogy többször is álmodtam ezt, akár naponta egymás után is, amikor nem pár hónapra sikerült fölhagynom vele. Aztán mióta sajnos visszaszoktam, teljesen elmúlt..

Most ezzel nem azt akartam mondani, hogy szokj vissza. :D Talán ez egy jelzés arra, hogy valahogy vezesd le a feszültséget, nem?

2012. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*amikor pár hónapra

bocsi, az a "nem" valahogy becsúszott..

2012. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan évtizedekkel a leszokás után is álmodják azt, hogy rágyújtanak. Nincs ebben semmi különös, tulajdonképpen leszokni nem is lehet, csak absztinensnek maradni.
2012. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ember tudatalattija éjjel kombinál a nappali behatásokat felhasználva.

Úgy jártál, mint én.

Én pl. évek óta diétázom de világ életemben édesség függő voltam. Még mindig komoly elvonási tüneteim vannak és nagyon gyakran álmodok süteményekkel.

Tudod, hogy van éhes disznó makkal álmodik.

2012. jún. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez lehet, hogy "vad" lesz, de egy elmélet szerint az is állhat a dohányzás kívánása hátterében, hogy az illető babakorában cumizott. Ezt a "komfortérzést" sírja vissza valahogy a szervezet? vagy a tudatalatti?...


Ugyanígy kapcsolódhat az édes ízhez az anyatej és a hozzá kapcsolódó babakori biztonság élménye is.


Mindkét esetben érdemes lenne alaposan elkezdeni utánajárni az életedben, családodban levő érzelmi gubancoknak. Ha ezek feloldódnak majd, akkor nem keresel pótszereket.


Hogy milyen irányba érdemes indulni? Ezt már csak magánban.

(A családállítás nem nyerő, a pszichoterápia nagyon drága és hosszadalmas, a pszichodráma lehet jó, ha valami nagyon profi tanárt fogsz ki, a transzgenerációs események, hatások végiggondolása önkéntes és nem kerül semmibe, bár segítséget lehet kérni hozzá, mert nincs jó könyv róla, és teljesen egyéni.)

2012. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!