Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haverokkal most először...

Haverokkal most először elszívtam egy szál füves cigit ez azt jelenti, hogy drogos leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, főleg a szüleim, hogy soha ne próbáljam ki, mert ez a keményebb drogokhoz fog vezetni.


Apum is azt mondja, hogy inkább igyak meg 5 felessel többet de a füvet vagy bármi mást soha ne próbáljak ki.


Szerintetek elmondjam a szüleimnek vagy ne, mi mindent megbeszélünk de tényleg, kicsit lelkiismeret furdalásom van ez miatt... ha megtudnák ezt én nem is tudom, hogy mi lenne de tuti, hogy üvöltöznének velem ez miatt sőt...


Szerintetek jó ötlet volt kipróbálni? 18/F


2010. aug. 9. 23:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat írjatok légyszíves.
2010. aug. 9. 23:51
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
ha nem szívsz el mégegyet nem lesz semmi bajod, a szüleidnek nem kéne beadni a dolgot ha csak nem akarsz egy jókis kioktatást olyanoktól akik olyan világban éltek ahol nem léteztek drogok de még lopás is alig
2010. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha úgy gondolod, hogy nem tudod velük higgadtan megbeszélni, akkor ne mondd el nekik, inkább egy olyan családtagodnak mondd el, akivel nyugodtabban megtudod beszélni és megbízol benne.

Ja, és ne hergeld bele magad, hogy drogos leszel, mert akkor még azzá is válhatsz.

2010. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Kevés ilyen fiú van mint te. Ha elkezded talán a gyerekid is ilyenek lesznek, aztán remélhetőleg megváltozik a világ. Szóval mond el a szüleidnek, büszkék lesznek rád, persze azért, mert elmondtad. Jobb, mintha nem tőled tudnák meg. Igaza van apukádnak! Azt sosem szabad kipróbálni! Nézz át rajta, és nem szívsz el többet! ;)
2010. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
93%

Szerintem egyáltalán nem baj hogy kipróbáltad,egyszer majd én is szeretném. :D De ettől az egytől nem lesz semmi bajod, nem leszel drogos, ne aggódj. :D Én is megszoktam mindent beszélni a szüleimmel,és lehet h ők is kiakadnának ha egyszer miután kipróbáltam elmondanám nekik,de most már megtörtént és többet valószinű nem fogsz, szóval ha ettől jobb a lelkiismereted szerintem egyszer elmondhatod nekik. :)

L/16

2010. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem leszel az, és nem baj, hogy kipróbáltad.
2010. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem az még nem gond ha párszor megkínálnak a haverok

akkor már igen ha te veszed magadnak.

2010. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem lesz bajod, de a feles is káros! :D
2010. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
CSAK EGY HÜLYE PARASZT VAGY AMIÉRT ILYET KÉRDEZEL
2010. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
azt
2010. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!