Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van valami jelentő...

Andrispapp97 kérdése:

Szerintetek van valami jelentősége? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Igazán nem hiszek az álomfejtésben, meg nem is érdekel, de kb. harmadszor álmodom ugyanazt. Mindig az iskola hátsó udvarában vagyok és egy lándzsával küzdök egy oroszlán ellen. Sikerül néha beleszúrnom, de ő is furcsán lassan támad, ahhoz képest hogy oroszlán. A legvége is ugyanaz: felgyorsul, nekemront, hátrálok és ledöföm végre. Ha jelent valamit, akkor légyszi :)

2012. jún. 10. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hím vagy nőstény oroszlán?
2012. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hím :)
2012. jún. 10. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamivel, valamilyen tantárggyal küzdesz az iskolában, ami nem megy. Próbálj meg rájönni, hogy melyik az a tantárgy, és tanuld meg.
2012. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az iskola nem feltétlen jelenti azt hogy a probléma konkrétan ott van jelen, az iskola jelenthet egyfajta kihívást, vagy a bizonyítás helyét is, megfelelési kényszert. Az oroszlán pedig belső küzdelemre is utalhat, egy uralkodó tulajdonsággal kapcsolatban, vagy egy élethelyzetre, ami erős, és mindenképpen jelentős, uralja az élete egy bizonyos részét, de akár még külső személyt is jelenthet, aki uralkodó hajlamú. De általában inkább belső konfliktusra szokott utalni. Ha az álom akkor is visszatér, miután megölöd az oroszlánt akkor valószínűleg nem ez a feloldása a helyzetnek. Előfordulhat hogy meg kell szelidítened az oroszlánt, vagy hasonló.
2012. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti,hogy tudat alatt aggódsz,hogy elvégzed e a sulit.

A lándzsa jelenti a befektetett energiát,szembe kell nézned a nehézségeiddel,valamelyik tantárggyal,vagy tanárral.Ha teszel érte és belehúzol,sikerül befejezned.

2012. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképpen a küzdelemre utal, vagy hogy valamit meg kell tennem?
2012. jún. 10. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az oroszlán szerintem is a küzdelmet jelenti valamivel vagy valakivel. Az, hogy "furcsán, lassan támad" arra utalhat, hogy az adott probléma megoldása, nem is olyan nehéz, mint hiszed. És az álom egészen addig vissza fog térni, amíg be nem látod, hogy a problémát te magad nagyítod fel, te értékeled és bonyolítod túl. Nem "ledöfni", kinyírni kell, hanem "megszelidíteni". :)
2012. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tehát a ledöfés egy rövid távú megoldás?

Nem oldom meg a problémát = nem tudom megölni a vadat

megoldom = megszelidítem

2012. jún. 11. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Sokat segítene, ha elmondanád, mi a konkrét probléma. Ha ide nem akarod kiírni, privátban is üzenhetsz. :)

De szerintem azzal, hogy "ledöföd", illetve le akarod döfni, sokkal drasztikusabb megoldást próbálsz alkalmazni, mint szükséges lenne.

2012. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!