Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezek a fura álmok?

Mik ezek a fura álmok?

Figyelt kérdés

10 álomból 5 tuti ilyen,hogy van vmi katasztrófa a lakóhelyemen,földrengés,árviz,UFOtámadás,zombiapokalipszis stb,és mindenki menekül amerre lát,de én nem látom olyan veszélyesnek,és visszamegyek a házba,pl telefonomért,vagy a laptopomért,és utána megyünk csak el,(mégha a ház romos is,vagy veszélyes)

Ez mi? Kérem,ne másoljátok be ide azt a szöveget,hogy Az álmokról tudnod kell,hogy az életben megtörtént stb bla bla,ezt már sokszor elolvastam,és nem történt meg velem ilyesmi :)



2012. jún. 13. 06:34
 1/6 A kérdező kommentje:
És ilyenkor általában sosem félek,hanem csak ilyen lazán visszasétálok az omladozó házba (nemtudom való életben ezt tenném e),és utána valahogy többire sosem emlékszem,mert mindig felébredek,tudatosítom hogy ez mekkora hülyeség,és felébresztem magamat...
2012. jún. 13. 06:38
 2/6 anonim válasza:
48%
Ne nézz több horrorfilmet !
2012. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Drizzt the Elf válasza:
Szerintem( és ez tényleg csak magánvélemény)lefekvés előtt nézel/néztél olyan filmet ami jobban megfogott és a kategória pont ilyen katasztrófa/UFO/zombi stb.. és alváskor az agyad belekeveri a filmélményeidet az álmaidba.(Lehet, hogy ez baromság és valaki majd lefog pontozni, de mint mondtam magánvélemény)
2012. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az álmokról tudnod kell,hogy az életben megtörtént stb bla bla,ezt már sokszor elolvastam,és nem történt meg velem ilyesmi"


Az eredeti mondatban az is benne van, hogy nemcsak ami megtörtént, hanem amit megtanultál, tudsz, láttál filmen, sorozaton, olvastál könyvben, stb. Tehát simán néztél egy kis Walking Dead-et, vagy Fallig Skiest- és hasonlókat, azután ezeket álmodod.

2012. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja igen,szeretem ezeket a filmeket,de lefekvés előtt sosem nézek ilyeneket,és szándékosan nem is eszem egy 2 órával előtte semmi cukrosat...

Nem is hogy rémálmok,hanem inkább furák

2012. jún. 13. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

valamire figyelmeztetni akar az ismétlődés.

valami olyan van az életedben amit fontosabbnak tartasz talán mint amennyire kéne.

talán nem jó dolgoktól félsz. Inkább a karaktered fontos, mintsem hogy segíts anyádnak azzal hogy hazaadsz pénz. ez csak dúrva példa, ne vedd magadra.

2012. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!