Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmododm...

Mit jelent az, ha azt álmododm h zuhanok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az álmok, amiket álmodsz minden esetben az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több.
2012. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én is rendszeresen álmodom ezt.pusztán azért,mert tériszonyom van és régebben egy olyan meredek lejtőn mentünk le kocsival,hogy elájultam ijedtemben.azt hittem,h vége az útnak és zuhanunk.szóval dont vöri.semmit nem jelent
2012. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az álomnak semmi jelentése nincs. De az agyadban vérellátási problémák lehetnek. A szabadesés érzését okozhatja kisebb infarktus, vagy csak kicsit több szénmonokszidot lélegzel be, mint amit szervezeted kezelni tud. Az oxigénhiányt az agy veszi észre elsőként, az oxigénhiányos agyi vérellátás nagyobb munkát, igénybevételt jelent--éberség--. És ez az álmaidban megtestesül. Pár másodpercbe az egész napi szenvedésed éled át újra.
2012. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 masni1 ***** válasza:
Nyugi! Akkor is álmodhatsz ilyet, ha alvás közben kinyújtod a lábad. Vagy dobálod magad. Semmi kóros.......
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
attol fugg hogy hannyatt vagy elorefelé
2012. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Jelentősége nincs, de ha felfogod, hogy csak álmodod, akkor meg tudod szüntetni a zuhanást.

Velem majdnem mindig megesik, hogy álmomban rájövök, hogy ez csak álom, és olyankor bármit meg tudok csinálni. Volt hogy repültem, volt hogy zombikat daraboltam, és egyszer volt hogy egy metróalagútból beestem egy lyukba, és egy kör alaprajzú könyvtárba estem be, és csak zuhantam és zuhantam. Aztán eszembe jutott, hogy én otthon vagyok, metró meg csak Pesten van, tehát én nem lehetek most ott, ahol, és abban a pillanatban talaj került a lábam alá, és kisétáltam az utcára. Akkor keltem fel. Szóval amint rájössz álmodban, hogy az nem valós, tudod irányítani. Egyszer próbáld ki!

2012. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tom Benko ***** válasza:
Hogy zuhanásról álmodsz. Semmi többet.
2012. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Előre felé.

Komoly hogy nemjut elég oxigén az agyamba?

2012. jún. 19. 22:58
 9/14 anonim válasza:
Majmok voltunk és a zuhanás beleégett a génjeinkbe. Ezért szokott sok ember zuhanni álmában.
2012. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tom Benko ***** válasza:
Emlékek nem szoktak genetikai változásokat okozni.
2012. jún. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!