Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmododm...

Mit jelent az, ha azt álmododm h zuhanok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 22:57
1 2
 11/14 Nofertari válasza:
Hipnotizőr
2012. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szerintem azt jelenti, hogy nagyon fáradt vagy, vagy esetleg,ha sokat forgolódsz álmodban
2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tündianya válasza:

Ha egy pszichológust kérdezel azt mondja, hogy szorongsz valami miatt. "A zuhanásos álmok azt jelzik, hogy valaki nem ura a helyzetének. Gyermekkorban gyakran érzelemhiányt jelez; fiataloknál a szerelemmel kapcsolatos bonyodalmat, pszichikai bajjal társulva. Felnőtteknél gyakran kíséri az az érzés, hogy egy régi probléma a jelenben visszatér. Ez a fantáziakép arra kell, hogy ösztönözze önt, hogy az életét szilárdabb alapokra helyezze, próbálja meg kielégíteni a vágyait, pótolni az felmerülő hiányosságokat, hogy elkerülje a tátongó mélységet, melybe "belezuhanhat" a valóságban is."


Ha egy álomfejtőt kérdezel azt mondja, hogy: "Ha nem ütöd meg magad és felkelsz a zuhanás után: félelmeid egy dologgal kapcsolatban alaptalanok, magadat korlátozod a megvalósításban.

Általában: gyermekkori rémület újraéledése; álmodozásban, ábrándozásban levezetett kreativitás, kihasználatlan, szabályozatlan intelligencia. Árokba, gödörbe, piszkos helyre zuhanni: tudod jól, hogy rossz úton jársz. Tetőről, szikláról, magaslatról lezuhanni: nem ott vannak sikereid, ahol szeretnéd. Toronyból, oszlopról leesni: nők álmában: szerelmi bizonytalanság; férfiak álmában: védtelenség."


Általában a vágyaidat, félelmeidet álmodod meg.


De valóban van értelme az orvosok által diagnosztizált visszatérő zuhanós, vagy éppen nem tudsz menni, mert nehéz a lábad típusú álmoknak a lelki tényezők miatt. Gyermekkoromban sokszor álmodtam ezeket, amióta rendeződött az életem azóta elmúltak. :)


Remélem tudtam segíteni.:)

2012. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tom Benko ***** válasza:
A pszichológus jó eséllyel igazat mond, az álomfejtő biztosan hazudik.
2012. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!