Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Otthon voltam, és apum is velem volt a nappalinkban, apum amúgy nem velünk lakik, de jó viszonyban vagyunk. Egyszer csak el kezdett villámlani odakint, és egyre gyakrabban, másodpercenként többet is, (hangja nem volt) aztán lecsapott a távolban egy villám, de nem múlt el, egyre intenzívebb lett, majd úgy tűnt mintha elkezdene pulzálni, és sok kisebb villám csapott belőle kifele. A jelenség egyre fényesebb és fényesebb lett, lassan már vakító, ekkor apum hátára ugrottam és a kezemmel eltakartam a szemét, majd a földre borultunk, hogy ne nézzünk a fénybe.

És ekkor keltem fel. Van ennek értelme?


2012. jún. 18. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a várható kozmikus változás vagy világrendváltás jut eszembe. Sok uj info jon, ami alapjaiban változtatja meg az uralkodó vilagképet - betör a fény az életünkbe, de sokan nem képesek váltani, annyira más a világképük, és nekik nagyon nehéz lesz az élet utána. Ettől akarod megvédeni, mert ő valószínű nem tud alkalmazkodni majd. Nekem ezt jelenti az álmod.:)
2012. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs, hiszen az álmok az éber állapotban megkapott információkat dolgozzák fel kusza-összevisszaságban, Tehát minden esetben az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több, tehát okod nincs aggódni.
2012. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!