Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egy kislányról...

Fannni17 kérdése:

Miért álmodok egy kislányról állandóan?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 napja ugyanarról álmodok hogy egy kislány akinek nincs arca mert eltakarja a hosszú fekete haja mint a körben halott volt és azt hajtogatta hogy a túlvilág szülöttje leszek és szabályosan megjelent mindenhol és nagyon zavar úgy érzem valami baja van és mi egyáltalán?
2012. jún. 18. 09:27
 1/9 anonim válasza:
Az álmok, leginkább szimbólumokat jelenítenek meg. Ne értsd "szó szerint" az ott látottakat! A tudatalattid megtréfál valószínűleg.
2012. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor láttad a Kör filmet? Vagy hasonlót, mostanában.
2012. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsuzsicska válasza:

Így van szimbolizálnak valamit a

fekete haj: - Megbúvó érzelmek, rejtett gondolatok / Félelem, rossz közérzet, nagy gond, elkeseredettség; úgy érzed felesleges vagy, nincs rád szükség.

arc nélküli: hozzád egészen közelállót bántottál meg egy figyelmetlenséggel vagy egy rossz tréfával

2012. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok horrort nézel.

Láttad a Kört, ennyit jelent.

2012. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rejtett hajlam. Pedofil vagy.
2012. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az álmok, amiket álmodsz minden esetben az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Esetedben ara következtetek, nagy hatással volt rád a Kör, bár megjegyzem, nemcsak abban van, fekete hajú, a hajával eltakart arcú túlvilági, rosszakaró szellem. Szóval nagy hatással volt rád a film, lehet most valami kapcsán újra hallottál a Körről, vagy olvastál ilyen "lányos" történeteket. Nincs olyan jelentése az álmodnak, hogy "holnap esni fog" vagy "valaki meghal a rokonságból". Egyszerűen csak előjött ez a figura is. Én is megnéztem egy sorozatot, és jóval utána háromszor egymás után a fiúval álmodtam, ami benne volt.
2012. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát őszintén már rég láttam és nem emlékszem már arra a filmre szóval nem az miatt volt.
2012. jún. 18. 15:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted én 10 évesen nézek horrort?Egyáltalán nem!!!!!
2012. jún. 18. 15:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Max a nagyon rég láttam a Chaky 3-at de amit régen látok arról nem álmodok.És amúgy is nem félek a körös lánytól hanem sajnálom szegényt mert végül nem lesz anyukája és a kútba esik annál a résznél majdnem sírtam mert nem lett anyukája :,( szegény.
2012. jún. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!