Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
nem először fordul elő,hogy megálmodom a szüleim halálát..most az volt,hogy felgyulladt a ház és én meg anyukám bent égtünk és anyum meg is halt
2012. jún. 18. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Annyit jelent kb,hogy felsz a tuztol, es szereted a szuleidet.


Nem kell tobbet belegondolnod ,mint ami.


Nem lesz jobb az eleted ha az almaidat fejtegeted. Bele lehet magyarazni dolgokat, de semmi ertelme.


Semmit nem jelent.

2012. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
Semmit nem jelentenek az álmok. Ne is gyötrődj ilyeneken.
2012. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Na már most az álmok minden esetben az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Ennélfogva egyértelműnek tűnik az álmok, félsz a szüleid halálától, mert szereted őket, talán volt már tűzeset az életetekben, vagy közeli ismerős, hozzátartozó életében, és te magad is félsz a tűztől.
2012. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
halálesetet megálmodni azt jelenti, hogy a halottak az álomban sokáig fognak élni^^ egyébként én sem hiszek az álmodtak valóraválásában. Sokszor azt álmodtam, hogy kiesik a fogam, ami azt jelenti, hogy közeleg a halálom. Be voltam szarva, de még mindíg nem tőrtént semmi. Én Istenfélő vagyok, nem álomfélő :))
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!