Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz, hogy ha megtanulok...

Az igaz, hogy ha megtanulok tudatosan álmodni, akkor az segít, hogy megváltozzon a személyiségem?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam a tudatos álomról és ott azt írták, hogy ha valakinek személyiségbeli problémái vannak,annak segít, hogy meg tudjon változni.Én nagyon szeretnék megtanulni tudatosan álmodni, egyrészt mert nagyon zárkózott és félénk típus vagyok,és emiatt már általános iskolás korom óta barátaim sincsenek.Ezen már régóta szeretnék változtatni és végre kitörni ebből a burokból, de ha idegen embereket kell leszólítanom, akkor előtör belőlem a szorongás és nem merem megtenni.Másrészt pedig annyira jó érzés lehet, hogy én irányíthatom az álmaimat, miközben tudom, hogy csak álom az egész.Már párszor sikerült is, de mindig, ha felébredek, félek, hogy valaki meghallotta amit álmomban mondtam, vagy látta amit tettem, emiatt viszont nem mindig tudom az álmaimban igazán elengedni magam és megtenni azokat a dolgokat, amiket a valóságban tudom, hogy nem mernék.Meg azt is olvastam, hogy a tudatos álom segít megtalálni a személyiségbeli problémák okát, valamint, hogy megismerjem önmagamat.Valamint, akár visszamehetünk a múltba is,ami talán segíthet felderíteni ezeknek a problémáknak az okát.

Na, szóval bocsi, hogy egy kicsit hosszú lett, de nem tudtam máshogy megfogalmazni :) Remélem, hogy valaki tud nekem tanácsot adni, mert jelenleg nem látok más esélyt arra, hogy megtegyek az első lépést a változás felé.


2012. jún. 18. 12:14
1 2
 11/11 iq fighter2 válasza:
ja
2012. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!