Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Általában be szoktak jönni az...

László24 kérdése:

Általában be szoktak jönni az álmaim, csak nem mindig emlékszek vissza rá, hogy erről már álmodtam. Van vmi törvényszerűség, hogy az álom és a valós történés között mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jósolnak, ámde ha tudod, hogy valami jó eséllyel/biztosan bekövetkezik, nem nevezhető törvényszerűen jóslásnak, ámde logikus gondolkodásnak igen. Éppen ezért nincs képlet rá, illetve ha álmodsz valamit, 3 év után pedig hasonló történik sem jóslás, hiszen vannak zavarosabb, és világosabb álmai is az embernek, s nem csoda, ha 500 történésből 1 hasonló lesz.
2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ember a jövőjét az álmaiban tervezi meg,nincs valós történés előzetes terv nélkül.Ezért ha vmi a fizikai síkon megtörténik,akkor az már álmaink dimenziójában megtörtént.Az másik kérdés,hogy az emberek szinte egyáltalán nem foglalkoznak az álmaikkal,ezért nem is tudják,hogy minden eseményt előre megálmodtak.Én olyan embert keresek,aki tapasztalatból már tudja mennyi idő telik el általában a terv és megvalósulás között.Én a sajátomét fél év és 1 év közzé teszem.Kíváncsi vagyok másoknak is ennyi idő-e.
2012. jún. 19. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, feladtad a leckét. Régen, olyan 3 év volt az álom és a történés között. De nem régen volt 3 olyan álmom ami között 1-3 hét telt el. Furcsállom az ilyen gyors reagálást, de amilyen változások történnek a térben és stb nem is csodálkozom már rajta.
2012. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem volt már olyan hogy még aznap megtörtént nekem általában 1-3 nap.ritkán 1 hét.de van olyan ami lassú folyamat és apránként szinte észrevehetlenül történik.
2012. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!