Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék oroszul álmodni?

Hogyan tudnék oroszul álmodni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy idő után jönne magától mert tanulom is,és mert van érzékem hozzá.de néhányszor meg oroszul gondolkodok/gondolkodtam.

2012. jún. 18. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Én meg oroszul szeretnék szarni. :P
2012. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ó te bolondgomba!
2012. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2012. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy (arabokkal vagy törökökkel, már nem emlékszem) beszélgetek, és ami a másik benne, beszéltem is! tesóm pont itt aludt, és felvette hangrögzítőre. Érdekes volt reggel meghallgatni, hogy beszélek arabul :D
2012. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Így: мечтать
2012. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"mert tanulom is,és mert van érzékem hozzá."

"néhányszor meg oroszul gondolkodok/gondolkodtam."


Az első azt jelent, hogy most tanulod a nyelvet, tehát nem tudod profi szinten.

A másodikból az jön le, hogy már-már anyanyelvi szinten beszéled.

Amíg ezt az ellentmondást nem teszed helyre, addig nem gondolkodj az álmodásról!

2012. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

pedig így van.:/

még nem tudom profi szinten,de elég jól,mindenki dícséri is a tudásom.oroszul meg feltehetőleg azért gondolkoztam mert az lenne elvileg az ,,apanyelvem".

mondjuk olyan is volt hogy kérdezgettek oroszul,és nem fordították,mégis értettem és tudtam válaszolni is.és előfordult hogy ugyancsak nem fordították le,de tudtam mit jelent.:)

amúgy az arabos sztori az nagyon jó:))

2012. jún. 18. 22:51
 8/18 anonim ***** válasza:

Érdekes!

Hallottam már olyat is, hogy valaki sohasem tanult egy bizonyos nyelvet, és egyszer csak tökéletesen beszélte azt. (Valamelyik tudományos csatornán volt.)

2012. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 Előző élet. :D
2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudsz álmodni oroszul vagy részben oroszul, de azt nem tudod te "kikényszeríteni", néha jön magától. Én már álmodtam angolul és románul is, mindkét nyelvet elég jól beszélem így valószínűleg azért, de már állítólag egyszer álmomban mondtam azt is, hogy "Allahu akbár" (fogalmam sincs mit álmodhattam).
2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!