Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szüleim meghaltak (nem tudom hogyan) nővéremmel elköltöztünk egy szigetre és beszéltek az emberek, hogy Júliusban is feltámadt a múmia, és amikor voltunk ott ahol feltámadt a múmia megint feltámadt egy és nem múmia, hanem ilyen kaszás alakja volt és ott függött a kerítésen és ilyen köd volt meg sötét. Nagyon féltem és amikor felkeltem csorgott rólam a víz. Ennyire emlékszem sajnos.

2012. jún. 19. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Megálmodtad a Reptoid inváziót ! Össze kell fognunk már nincsen sok idő...Én szóltam !
2012. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérem.:)
2012. jún. 19. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Beléd szállt egy múmia szelleme és most álmodban terrorizál!
2012. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Ennélfogva csak arra tudok következtetni, hogy sok olyan filmet láttál, ahol lelőnek embereket. Valljuk be, van egy rakat bűnügyi sorozat is, egymást érik az ilyen médiák, sőt, még a hírekben is akad tudósítás, szóval nem véletlen, hogy ezt álmodtad. Ebből következően félsz a szüleid halálától, esetleg valaki a halálán van a családban vagy meghalt. Érdekel Egyiptom, a múmiák, voltál kiállításon, utazáson esetleg, vagy múmiás filmet/könyvet/képet tekintettél meg, a kaszás ugyanerre vonatkozik.
2012. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2 éve legalább nem néztem egyetlen múmiás/kaszás filmet, nem olvastam ilyen témájú könyvet. Nem értem, hogyan jöhetett ez fel bennem.:|
2012. jún. 19. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell olvassál s nézzél semmit, ahhoz, hogy a múmiák szelleme beléd sázlljon!
2012. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány éve nem néztél/láttál. Én olyan emberekkel álmodok, akikkel 10 éve nem találkoztam. Mégis álmodok velük. Semmi interakció pedig. Még képeket sem nézegetek róluk, és tudatosan nem gondolok rájuk. Ennyi. Bármi bármikor előjöhet több év távlatából is.
2012. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 20. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!