Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomba, ütöttem, vertem a...

Álmomba, ütöttem, vertem a falat de nem emlékszem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Anyámék mondták hogy hajnalban elkezdtem ütni verni a falat, és azt ordítoztam hogy engedj ki!DE ÉN NEM EMLÉKSZEM SEMMIRE és nem is láttam semmit álmomban. Tegnap összevesztem a barátaimmal,de nemhiszem hogy ennek lenne köze hozzá.Mindent megnéztem és nem emlékszem rá hogy ilyet láttam volna filmen vagy hallottam volna a közelmúltban.Esetleg ez jelenthet valamit? Elkezdett érdekelni a téma.Tegyük hozzá hogy azért nem vagyok babonás,kicsit sem.:) köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 21. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy voltak emlékezetes rémálmaim régen,mostanában nem nagyon.Meg olyan álmaim is voltak ahol utált embereket/bandákat verek szét,pedig nem vagyok a testi erőszak híve de azt élveztem és vágy kiteljesülésnek "érzem". 15/F
2012. jún. 21. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi. Filmen biztos láttál már hasonlót. Rosszat álmodik az ember és "rohamot" kap, nem működik az alváskor való mozgás blokkolás.
2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még egy: Olyan is volt már 3-4 éves koromban hogy azt álmodtam hogy beszippant a porszívó,üvöltöttem anyáért és akkor is ugyan ez volt csak arra emlékszem részletesen.
2012. jún. 21. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek előfordulnak, bár nem tudom, mi okozhatja. De nekem is voltak hasonlók, amikre nem emlékszem, csak szüleimtől tudom, például "Hozzátok a lovat, meg kell menteni a hercegnőt" és felkeltem az ágyból, majd visszafeküdtem, illetve amikor elég dühösen kerestem valamit az ágy körül, de nem mondtam, hogy mit (utóbbi már lehet, hogy alvajárás volt :D)
2012. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy álomvolt semmi más nem emlékszel rá ennyi. Velem is volt ilyen elég ciki volt éjjel aludtam és a barátnőmet kezdtem el ütni csapkodni aztán amikor felvert álmomból hogy miért csinálom teljesen leblokkoltam és az égvilágon semmire se emlékeztem. Van ilyen néha.
2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Hozzátok a lovat,meg kell menteni a hercegnőt" meg a barátnő csapkodáson jót nevettem:) köszönöm a válaszokat még1x:DDD
2012. jún. 21. 15:35
 7/7 Kameko-san ***** válasza:
Én 1-2 éve a takarót rugdostam,ütöttem és közben azt kiabáltam,hogy:"Szállj le rólam te dög!"(akkoriban a nővérem gyakran használta a dög szót) XD Persze erre én sem emlékszem, a szüleim mesélték.
2012. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!