Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megjelent a halott...

Álmomban megjelent a halott édesanyám aki 6 éve halt meg, A nagypapám halálával vádolt meg aki tavaly szeptemberben hunyt el. Ezt nem tudom mire vélni?

Figyelt kérdés
Nagypapám a mikor a kórházban volt akkor mondták hogy utolsó stádium igyekeztem mindent megtenni az érdekében hogy foglalkozzon vele többet az orvos, de mindenki lebeszélt róla, mert már a családom feladta hogy küzdjünk az életéért. Szóval ezt édesanyám viszont lehet hogy rossz szemmel tekintette mert csak a mostohaapja volt és amikor még ő is élt imádta papát.Ezért kaptam ezt a vádat?

2012. jún. 22. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy a te hibád volt,és hát bármit álmodhatsz.Ha többször is megjelenik már az álmodban akkor lehetséges,hogy ezért,de lehet hogy csak te hibáztatod magadat...
2012. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is azt gondolom, hogy ez a lelkiismereted, nem a mamád. Szerintem Te bánod, mert úgy érzed, hogy nem tettél meg mindent.. gondold át, emészd meg, és elmúlik az álom is!
2012. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy álom volt, nyugi senki nem vádol.
2012. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szellemvilágból visszatérő lelkek soha nem vádolnak!!!

Ők már találkoztak azóta, és kibékültek, ne aggódj.

2012. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!