Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a szellemekrő...

Ti mit gondoltok a szellemekről? Én 13 éve vesztettem el a nagymamámat. Akkor 5 éves voltam. Nagyon közel álltunk egymáshoz, és folyton azt érzem, hogy velem van. De félek tőle.

Figyelt kérdés
Amikor meghalt, egész éjszaka zokogtam álmomban és dobáltam magam. Anyáék szerint megéreztem akkor. Most volt nemrég a halálának az évfordulója. És megismétlődött az az éjszaka. Ugyanúgy sírtam egész éjjel álmomban, dobáltam magam, felugrottam az ágyban. A barátom többször felkeltett, hogy próbáljak megnyugodni.13 éve félek egyedül elaludni. Mert érzem, hogy figyel.
2012. márc. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki hiányzik és közel állt hozzád nem látsz szellemeket....nem kéne annyi szellemekkel suttogót nézni
2012. márc. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy látom. Hanem érzem, hogy itt van. És pont ilyen filmeket nem nézek.. :)
2012. márc. 30. 10:41
 3/3 anonim válasza:
Teljesen megértem, hogy félsz tőle, mert ez nem hétköznapi dolog, de próbálj úgy gondolkodni erről, hogy ha érzed, hogy ott van, ne a félelemre gondolj, hanem a szép emlékekre és arra, hogy, ha bármi baj történne veled, valaki mindig ott lesz veled, hogy segítsen. Ha egyszer egyedül vagy és érzed a jelen létét próbálj leülni és próbálj (most ez kicsit hülyén hangzik) "beszélgetni" vele, hogy ez kicsit megrémiszt. Nem tudom, hogy hiszel-e az ilyenekben, abban sem vagyok biztos, hogy én igen, de lehet segíteni fog.
2012. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!