Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Remélem ez bekövetkezik....

Remélem ez bekövetkezik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én gyakran álmodok meg részleteket mondjuk a következő napról,és az egyik álmom nagyon fura volt.Szóval,azt álmodtam,hogy egy iszonyat nagy meteor tartott a föld felé,be is került a légkörébe,aztán becsapódott,stb de én felébredtem,mármint álmomban,és beszéltem egy fura emberrel az álomról.Csak bólogatott majd én elmentem aludni(álmomban) és megint láttam a meteort,de még időben felrobbant,aztán láttam 1 képet hogy az emberek éljeneznek meg ugrándoztak.Kihagytam pár részletet de azokat elfelejtettem.. :\ Nem mintha hinnék ezekben,(a megálmodott napokat is véletlennek tekintem)de ez az álom végül is jó volt.
2012. jún. 26. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok nagyon ritkán utalnak előre valós eseményekre, inkább a tudatalattid vágyait közvetítik.

Hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak: nem.

2012. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
Az álmoknak vajmi kevés kapcsolata van a valósággal. Nem következik be, jó eséllyel
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmok már minden ízében összefüggnek a valósággal (hiszen a valóságból veszi át a részleteit) jövőre nem utalnak, kivéve, ha biztos egy esemény megtörténte, és tudsz róla. Mivel tudod, az álmodban lehet, minden más a véletlen, vágyak, félelmek és filmek, stb. hatása.
2012. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmokban összefolyik múlt és jövő. Személyes félelmek, vágyak. Néha előző életek. Ezek főleg az ismétlődő álmok, amikor úgy érzi vki h ott van és ismerős neki a szituáció. Előfordul sokaknál, hogy megálmodik vmit a köv napról. Ez nagyon érdekes lehet, nekem csak rémálmaim vannak mostanában.
2012. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
@4: A jövőt kihagyhatod, az nem igazán folyik össze semmivel.
2012. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!