Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet uralni az álmokat?

Lehet uralni az álmokat?

Figyelt kérdés
Ez furcsa kérdés, de nemrég sikerült egy álmomon felülkeredni, és megmondani mi történjen. Ezt amúgy meg lehet csinálni? Mert az elég jó lenne, de azóta nem sikerül. :(

2012. jún. 27. 18:46
 1/10 anonim válasza:
Én olyat olvastam/hallottam , tesóm mesélte hogy elvileg ha lefekszel háttal és becsukod a szemed, nem vakarózol nem mocorogsz, akk elvileg tudod majd irányítani....hogy kihagytam e valamit a "receptből" vagy beválik e ez egyáltalán, nem tudom. Én képtelen lennék kibirni vakarózás és forgolódás nélkül:)
2012. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt másnéven úgy hívják, félálom. Ha félig tudatodnál vagy, jó, hogy könnyebb "irányítanod".
2012. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Filinger Artemisz ***** válasza:
Google-n írd be azt hogy asztrálás vagy valami, és szerintem megtelálod amit keresel. :)
2012. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Én legutóbb egy "ideig" eljutottam,tudatos voltam az álmomban!Csodás barack és mandula ültetvényen jártam,szebbnél-szebb virágok közt,majd beledőltem az álmomba és az utána következők kiestek!Reggel ébredés után egy kínai fickóra tudtam visszaemlékezni,aki veszettül bagózott és valami meditációs technikán keresztüli megtapasztalásról beszélt!

2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen én gyermek korom óta :))


egyetlen egy hátul ütöje van hogy zsibog a tarkod

2012. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszii! megprópálok mindent, h újra sikerüljön. a linkben ajánlott könyvet sztem később fogom elolvasni, mert most van pár kötelező a nyárra. köszönöm :)
2012. jún. 28. 17:20
 8/10 A kérdező kommentje:
az asztrálásra csak kasztrálás meg ilyenek jön ki :(
2012. jún. 29. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
?
2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
-.-' tudom mit jelent, de ha "asztrálást" írtak???
2012. jún. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!