Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nyugtalanító álmok. Miért?

Nyugtalanító álmok. Miért?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodok ismeretlen személyekkel, akiket élőben még sosem láttam.

A legtöbbször fiatal férfiakról van szó (20 és 35 év között). Fogalmam sincs miért, de mindegyikük meg akar ölni.

Pár napja álmomban találkoztam egy férfival egy ismeretlen helyen. Arra kért, segítsek neki bebizonyítani, hogy nem őrült. Pár éve megölt egy kisfiút (hogy miért nem derült ki), ezért üldözik.

Megígértem, hogy segítek. Messzire kellett követnem, elhagyatott helyekre.

Közben végig az volt a szándéka, hogy engem is megöljön, de én mindenáron segíteni akartam rajta. Féltem tőle, és meg akartam menteni.

Az álom végére nem emlékszem.


Tudom, mindenki álmodik zagyvaságokat és talán ez is az, engem mindösze azért foglalkoztat, mert sok álmom nem sokkal utána megtörtént. (akitérdekel, írok konkrét eseteket)


Mit jelenthet ez az álom?


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

L



2012. jún. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

:

a kérdés kamu:

2012. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te magad is mondod, és tudod, hogy az ember zagyvaságokat tud álmodni, szóval értelmét veszti a kérdés, hiszen zagyvaságokat álmodsz.
2012. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!