Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is voltak már ilyen álmai?

Másnak is voltak már ilyen álmai?

Figyelt kérdés

Például hogy elmegyek a suliba (18/f vagyok) teljesen felöltözötten, és egyre közelebb érve a végére már pucér leszek, és eszembe jutna hazamenni felöltözni, de hazafele vezető út megszűnik, meg átalakul a környék.


Nekem minden álmom ilyen. Van hogy tudom hogy álmodok és akkor úgy alakítom a dolgokat ahogy akarom(de az is értelmetlen általában), de ha mondjuk valami van amivel nem akarok álmodni, és az olyankor eszembe jut, tuti megtörténik xD


De az én véleményem az, hogy amikor tudjuk hogy álmodunk, az agy nem lehet nagyon lekapcsolva, így csak épp hogy alszunk. (nem mélyen)


2012. jún. 29. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Aaam...hat erdekes almaid vannak...lehet misztikos eroid vannak:O...vagy egyszeruen agykontroll
2012. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!