Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most akkor létezik a tudatos...

Most akkor létezik a tudatos álmodás vagy nem?

Figyelt kérdés
Először is,a technikákon kívül lehet máshogy tudatosan álmodni? Másodszor,ha létezne tudatos álmodás akkor mindenki oda menekülne ,mert valaki esetleg rosszul él és az álmába akar jó életet. Utána olvastam és a maximum amit találtam ,hogy egy alvás maszkot készítettek ami a szembe juttat egy lézer jelet vagy mit és az illető a tudatára ÉBREDHET. De senki nem erősítette meg eddig hivatalosan ,hogy létezik a tudatos álom. Sokan csak szerintem idiótának hiszik a másikat. Ha valaki szerint létezik a tudatos álom akkor linkeljenbe nekem légy szíves egy olyan oldalt ahol TUDÓSOK írták le ,hogy létezik és működik a tudatos álom,és ahol azt is leírják TUDOMÁNYOSAN ,hogy miért működik. Sokan mondják ,hogy már tudatos álmodtak vagy hetente 3-szor is képesek rá. Na hol a bizonyíték? Mert sehol nem találtam olyat ,hogy tudósok írták le ,hogy működik és ,hogy miért működik a tudatos álom. És ,hogy ezt előtudják idézni már a tudósok. És légyszíves ne olyat írjatok ,hogy "A szellem világ segít neked a másvilágon ,hogy tudatodra ébredj!" Vagy legalábbis ne ehhez hasonlót írjatok. Más szóval tudományosan írjatok.

2012. júl. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem konnyu megtanulni, de letezik, Paul Tholey konyvet írt rola Alkoto álom címmel, ha meg beírod google-ba, találhatsz rola beszámolokat, meg technikákat az elsajátítására.
2012. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LÉTEZIK. És terápiás célokra is alkalmazzák, pl rémálmok, szorongásos állapotok kezelésére. Ez manapság már nem is annyira ezo kategória, inkább pszichológia.


[link]

[link]


Tehát arra van bizonyíték, hogy létezik a jelenség. Arra, hogy miért múködik többféle teória is létezik, de egyik sem bizonyított megfelelően.


Ha érdekel a téma, akkor próbáld ki te is, mindenki meg tudja csinálni, aki képes aludni is :)

2012. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ne várj a "tudósokra",próbáld ki kellő nyitottsággal és nyugalommal!

Egy igazi kutatás kísérletből és megfigyelésből is áll!

A legbiztosabb a személyes,nem a mások által megtapasztalt!

2012. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pietrosol-al egyetértek.

Ne mindig a tudósokra hallgas hanem járj magad utána!

Kisérletezz!


de a legtöbb szkeptikus az elsőnél le akad hogy utána nézni... kisérlethez el se jutnak....

és rögtön átt mennek abba részbe hogy tény a feltételezésük....

mind1 elértem a témától :D

2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!