Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen részletességgel emléksz...

Milyen részletességgel emlékszel az álmaidra?

Figyelt kérdés

Nyilván csak az válaszoljon aki emlékszik :D


Pl, ha meg kéne fogalmazni, hogy mit álmodtál kimerülne-e egy tőmondatban, vagy egy két mondatot tudnál róla írni, vagy esetleg egy egész történetre emlékszel-e, a környezetet részletesen le tudnád e írni, stb...


Tudom, hogy változó, de mi az átlagos, illetve mikor nagyon részletesen emléksszel az mennyire is részletes?



2012. jún. 20. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ ...

néha vannak "ciklusok" amikor nagyon részletesen tudom, máskor csak ilyen foltok

pl 9-10 éves koromig átlagban véve elég részletesen emlékeztem az álmaimra, majd jó pár évig nem és most 1 éve megint :P

2012. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sosem emlékszem arra amit álmodtam
2012. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mikor fölkelek és még viszonylag pontosan emlékszem az álmaimra, mindig leírom azokat. Mert pár perc, fél óra múlva már a felére sem tudnék emlékezni, de így ha elolvasom az emlékeztetőt beugrik az álom. Állítólag ez segít az álmokra való emlékezésre..

Mindenesetre mikor felkelek, legtöbbször egy 5-10 perces sztorira emlékszem (van hogy semmire és van mikor többre is), a környezetre részletesen nem emlékszem, csak nagyobb vonalakban.

Sztem próbáld ki ezt, tegyél egy füzetet vagy a telefonodat az ágyad mellé, és ébredés után, ha álmodtál írd le azt csak címszavakban. Nem kell leírni az egész sztorit, elég csak olyan szavakat odaírnod, amiről valszeg emlékezni fogsz rá, főleg mivel kicsit awkward, ha más is elolvassa :DDD

2012. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ciklikus, van amikor kitöltene egy kisebb novellát, annyi mindenre emlékszem, máskor pedig csak pár sorban tudnám összefoglalni.
2012. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!