Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha valakirol...

Duffyyd kérdése:

Mit jelent az ha valakirol nagyon sokat almodsz?

Figyelt kérdés
pl. en 1 heten szamoltam 3-4xer almodtam ugyanarrol az emberrol , pedig nem is talalkoztam vele, meg semmi. Amugy egy fiurol van szo aki mondjuk h "tetszik". De az a vicces h en soha nem almodtam a fiukrol akik tetszenek..mindig akartam h azokrol almodjak, de veletlen se sikerult, most meg allandoan..amugy az almaim jok, szoval nem tortenik rosz dolog. Mit gondoltok , ez mit jelenthet , elore is koszi.!

2012. júl. 2. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is csak az exemel:/

Azt hallottam hogy ha valakiről sokat álmodunk akkor hiányzunk annak a személynek:)nem tudom ebből mennyi igaz.De ha ilyen sokszor álmodsz róla akkor nagyon tetszik neked az a fiú;)

2012. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha hianyoznek neki, raadasul baratnomnek az occserol van szo, es a baratnommel osszevesztem szoval nem "lathatom" az occset se..mert amikor baratnomhoz folmentem akkor mindig lattam az occset..de szerintem egy darabig most nem fogom.:/ Igen , amugy nagyon tetszik,es most hianyzik is. :(
2012. júl. 2. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt jelenti, ha valakivel sokat álmodunk, hogy ő hiányzik nekünk, nem pedig mi neki. Mondjuk, hogy "tetszik"? Nem:D Tetszik:D Nincs ezen mit idézőjelezni.:)
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!