Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha olyan valakiv...

Mit jelent az ha olyan valakivel álmodsz aki már meghalt?

Figyelt kérdés

Talán 2 éve már hogy meghallt a legkedvesebb cicám.Még ma is rettenetesen hiányzik.Nagyon kötődött hozzám , és én is hozzá.Ma éjjel először vele álmodtam.Olyan volt mintha sosem halt volna meg.És veszélyben volt mert a kutyám meg akarta ölni.Én pedig megmentettem.Mit jelenthet hogy vele álmodtam?

15L


2011. júl. 4. 11:11
 1/3 anonim válasza:
Ha egy meghalt személyhez (jelen esetben cicához) álmodban jól viszonyulsz, akkor azt jelenti, h szeretted és hiányzik. Ha félelmet vagy negatív érzelmet vált ki, akkor pedig valamilyen mulasztást jelent.
2011. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet, hogy valamit szeretne közölni veled?
2011. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy vagyok vele hogy fogalmam sincs!:(Én ezt az egészet nem értem.Ugyanis rég meghalt.Álmomban legalább megkellett volna lepődnöm hogy egyszer csak megjelent.Erre fel csak reggel jöttem rá hogy ez igy nem normális.
2011. júl. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!