Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom?

Duffyyd kérdése:

Mit jelenthet ez az alom?

Figyelt kérdés
Mostanabn elegge sokszor almodok a baratnom occserol, aki amugy "tetszik" nekem.Egy heten vagy 3-4xer almodok rola.A baratnommel osszevesztunk sajnos mert nagyon paraszt volt, es erdekes modon nem rola hanem a occserol almodok.Azt szoktam almodni, h mindig van egy agy az almomban , de ne arra gondoljatok..mindig azt almodom h betakargat,es simogat..es azt mondom neki h szeretlek(ez volt az 1almom) o nem valaszol .. 2almomban, egyutt alszunk es o olel..(nem csinalunk semmi olyat) Es megint mondom szeretlek, erre o EN IS.! Ezt almodtam ma ejjel..:/ Ezenkivul mindig a hazuk kornyeken vagyok,es a szobajukban almomban..jah es amikor az occsevel almodok a baratnom nincs ott...csak 1xer volt..de akkor nem ilyesmit almodtam..Valaki segitene megfejteni , elore is koszi. :)

2012. júl. 2. 15:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazabol az erdekelne nagyon, h az lehetseges h O is gondol ram, vagy velem almodik ? Vannak ilyenek ?
2012. júl. 2. 15:21
 2/2 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel a barátnőd hiánya ötvöződik azzal, hogy tetszik az öccse. Nem hiszek a telepátiában, nem gondolom hogy rólad álmodna, legalábbis nem ilyen rendszerességgel.
2012. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!