Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon ijesztő volt!

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy egy kórházba az összes barátnőm én is arra vártam,hogy szüljek,és mindenkinek ott volt a párja,csak nekem nem.Már mindenkinek megszületett a gyermeke,csak nekem nem, én meg elmentem megkeresni a barátomat.Futottam, de nem találtam.

Aztán a következő kép,hogy megszületett a babám,egyedül fekszik egy ágyon meztelenül,már alig él,a barátom az ágy mellett áll és gyülölködve nézi,közbe engem szid.

Odafutok a babámhoz, a mellemre teszem, rám néz,boldog vagyok,elkezd szopni,és a tejjel kiszivja belölem az életet.Érzem ahogy egyre gyengébb leszek a végén meghalok.Hiába próbálok segitséget kérni a barátomtól,de ő csak áll és gyülölködve néz.

Sirva keltem fel. :S

Amúgy 4 éves boldog párkapcsolat,együtt tervezzük a jövőt,meg majd később családot is.Ezért is nem értem.:S



2012. júl. 1. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Ne foglalkozz vele, hogy ilyeneket álmodsz, hiszen csak értelem nélküli képsorozatokat látsz magad előtt, aminek köze sincs a jövőhöz, vagy szorosan nem kapcsolódik a valósághoz.
2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZ álmok semmit sem jelentenek. x"D Az agyad dolgozza fel a nap eseményeit.
2012. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a barátod meg akar ölni téged, gyűlöl. De az is lehet csak a pénzedért van meleltted vagy csak azért mert jó nő vagy, de különben utál!
2012. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, az álmokat nem, szó szerint kell értelmezni. Álltalában olyankor van rémálma az embernek, ha feszült, fél valamitől, nem tud belenyugodni valamibe.

Nem félsz esetleg attól, hogy elhagy a barátod?

Nem volt kisebb/nagyobb vitátok mostanában?

Nem félsz az anyaságtól?


Csak azért kérdem, mert akár ezek miatt is lehet...

2012. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a manó :D tévedsz!


kérdező: Az álom egy üzenet volt a túlvilágból amelyet egy szellem közvetített. Arra figyelmeztetett, hogy óvakodj a barátodtól, mert lehet meg akar ölni téged. Jobb, ha otthagyod, amíg túl nagy sérelmek nem érndke téged!

2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!