Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Arról álmodtam, hogy gyereket szülök, és nem tudtam eldönteni, hogy az ex vagy a mostani páromtól van-e a gyerek. Sokat sírtam, és féltettem a gyerekemet. Aztán egyszercsak lehányt és arra keltem fel.

Egyébként 2,5 éve élek együtt a mostani párommal, ezért sem értettem, hogy mi köze lenne az álmomban lévő gyereknek az ex páromhoz, miközben már semmi kapcsolat nem fűz hozzá.

Ja és fiú gyerekem született, lehet ez is jelent valamit.

Remélem valaki tudja a megfejetést!

Várom! Köszönöm!



2012. júl. 5. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát a hányás része teszi összetetté és bonyolultá az egész koncepciót konzultálnom kell még pár elhivatott álomfejtővel addig is érezd jól magad a bőrödben és semmi esetre se szexelj az exeddel szép napot
2012. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Venned kell egy kutyát.
2012. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van kiskutyám. Egy Havannese. Bár nem értem az mit befolyásol.?

Egyébként egy álmos könyvben utána néztem és azt irták, hogy általában terhes nők álmában van szülés, vagy ha férfi álomban akkor a párjuk a terhes. Most akkor én terhes lennék, mert megálmodtam a saját szülésem?

2012. júl. 6. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!