Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rossz álmom volt, már...

Nagyon rossz álmom volt, már kétszer is megálmodtam a hét ugyan azon a napján. Vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Múlt héten

Szerda éjjel, vagy kedd éjjel. Nem tudom hogy kell mondani, az a lényeg hogy mikor reggel fel ébredek szerda van.

Szóval azt álmodtam múlt héten, hogy a testvérem meghalt.

Ma éjjel, megint azt álmodtam hogy a testvérem meghalt.


Miért szerdán álmodom ezt? Ma is arra ébredtem hogy tiszta könny a szemem, mert álmomba sírtam. Vagy nem tudom hogy működik ez. Nincs jó kapcsoltatom a testvéremmel de szeretem és nem akarom elveszíteni. Nagyon megrémültem. Éjjel felébredtem s elkezdtem imádkozni. Nem tudom miért álmodtam ezt, és két szerdai napon egymás után. Ezután minden szerdán ez lesz az egyik álmom? :((



2012. jún. 27. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért álmodod ezt, hogy kibékülj vele.
2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shaddark ***** válasza:

Nem lehet hogy régen láttad ezért tudatalatt aggódni keztél érte?

Lehet szerda a legnyugisabb napod és nincs mit feldolgozni az agyadnak, vagy egyszerűen csak valamilyen érzelmi kötődés miatt szerdával azonosítod.

2012. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mert mindennap látom, mert még együt lakunk a szüleimmel mind.
2012. jún. 27. 20:04
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Szerdára virradó :)

Érdekes, ez így tényleg fura.

2012. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez csak kétszer fordult elo. Ha jovo szerdan is azt álmodom, bedilizek. De legalább ha lenne normális álom . De a testvérem halála. Az durva :(
2012. jún. 27. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
büntudat!
2012. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy "bűntudat" ?

valamiért bűntudatom kéne legyen? :O

2012. jún. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!