Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodtam hogy ki esett...

Ha azt álmodtam hogy ki esett egy fogam akkor tényleg valaki meg fog halni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki ha ezt álmodta tényleg meghalt valaki a családban... De ne aggódj, lehet véletlen is.
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is kb 1 hónapja ezt álmodtam, pár napig paráztam is, hogy mi lesz, de eddig szerencsére nem halt meg senkim :)
2012. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én nagyon gyakran álmodok ilyet, mert nem tetszenek a fogaim, és ilyenkor álmomban mindig boldog vagyok: na végre, csináltathatok protkót és végre normálisak lesznek a fogaim. A fél világ kipusztulhatott volna már, annyiszor álmodtam ezt :D
2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Gyakori motívum a fog lógása, kihullása, de én ezt mindig a gyerekkori tejfog kihullás rossz emlékeire vezetem vissza. Még nem jöttem rá hogy mint szimbólum mit jelenthet (egyénenként változó!). Esetleg valami enyhe félelem állhat a háttérben.
2012. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pömpy válasza:
100%
a világon naponta átlag 81603 ember hal meg így elég valószínű, hogy valaki meg fog halni.
2012. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezt az álmos könyvekben így írják. De lehet számos más dolog is amit jelenthet: pl Megbetegedés baleset , eltűnik valaki. Nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni..
2012. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

De, a hangok nem mondták a fejedben???


Komolyra fordítva nem valószínű de ez rajtad múlik hogy babonás vagy-e vagy nem. Én nem vagyok babonás és azt modndom Ne Félj! nem lesz semmi baj

2012. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vangarath válasza:
Amikor én legutóbb azt álmodtam, hogy kiesett egy fogam, eg héten belül meghalt az egyik rokonom, de aggodalomra semmi ok, már hónapok óta nagyon beteg volt, mindenki tudta, hogy ez lesz a vége. Tehát, ha nincs senkid aki mostanság NAGYON beteg lenne, az álom valószínűleg nem jelent semmit.
2012. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!