Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy kiesett a...

Azt álmodtam, hogy kiesett a fogam, de valami brutálisan nagy gyökere volt, nem fájt?

Figyelt kérdés

Szóval annyit tudok erről,hogy valaki megfog halni.

Az is jelent valamit,hogy nem fájt,és hogy kb 5-6 centis gyökere volt?

A jobb oldali 2. fogam esett ki.


2011. febr. 28. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem fájt, akkor olyan ismert személy halála aki nem közeli, de ha fájdalommal járt közeli hozzátartozó halála:(
2011. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álom az nem jövő előrejelzés, vagy halálmadár, hanem azok vetülnek ki, amik akár tudat alatt is foglalkoztatnak tégedet.
2011. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint, halált és betegséget jelez...gyakorlatilag én is rengetegszer álmodtam, hogy kiestek a fogaim.Szerintem azért,mert ettől eléggé tartok...
2011. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sokszor álmodtam ilyet, és még ittvagyok...
2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostanában sok a fogkiesős álom... Pár hete én is ezt álmodtam, és még mindenki meg van!
2011. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak ilyesztgetni, de ha álmodban kihullott a fogad az azt jelenti, hogy TE fogsz meghalni!
2011. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló,ha nem akarsz ijesztgetni,akkor ne tedd!A kieső fog jelezhet valamilyen veszteséget,érzelmi vagy anyagi téren,de sokkal inkább felfogható figyelmeztető jelzésnek,mint végzetes eseménynek.A rossz fogtól való megszabadulást pedig egyértelműen pozitív jelként lehet értelmezni.
2011. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!