Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is észrevette, hogy ha a...

Más is észrevette, hogy ha a hátán alszik, akkor mindig horrorisztikus álmok kisérik?

Figyelt kérdés
alvás,álom,álomfejtés,álmodok,horror

2012. júl. 7. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom én még nem figyeltem meg, de ma éjjel kipróbálom:D
2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én bárhogy alszom, irgalmatlanul kaotikus dolgokat álmodom.
2012. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 liliann13 válasza:
nézz utána: Incubus - Succubus témakör
2012. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szinte soha nem emlékszem arra, mit álmodtam. Ha mégis, számomra zavaróbb a realisztikus álom, mint a zűrös (Ha igaz, utóbbi a normális). Van úgy, hogy az álomkép annyira életszerű és mély, hogy nehezen tudom elválasztani a valóságtól.
2012. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az incubus, succubus a szexuális tartalmú álmokért felelős. A nyomólidércek, meg hasonlók a rémálmokért.
2012. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A hiedelem szerint, persze
2012. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Éppen most tanultam, hogy háton aludni a lehető legrosszabb. Nem részletezném /hosszú/, hogy miért. A legegészségesebb /aki bírja/ hason, de ajánlott még a bal oldalon történő alvás is.
2012. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így van... sőt a hátonalvás miatt már 2x volt alvásparalízisem, a 2.-nál majdnem meg is fulladtam mert hátrabicsaklott a fejem. Este sose merek hanyatt elaludni de reggel mindig úgy kelek.
2012. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én szinte mindig jókat álmodok. Sosem háton alszom el, de a hátamra fordulok alvás közben. Ez megnöveli az alvásparalízis esélyét, de nekem volt már úgy is alvásparalízisem, hogy az oldalamon feküdtem.
2012. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálam teljesen mindegy, hogy fekszem, mert feszül a hasam állandóan. Legszívesebben ülve aludnék, 3 párnán alszok a reflux miatt, de még így is feszül, sőt van, hogy arra ébredek, mintha a rekeszizmom elfáradt volna és nem működik.
2012. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!