Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kezdek bedilizni? Miért van...

Kezdek bedilizni? Miért van az, hogy mostanában horrorisztikus dolgok jutnak az eszembe, ha egyedül vagyok, föként ha sötét van? Este meg alvás elött rettegek? Vmi megnyugtató tanács?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy feszültebb vagy mostanában. Hallgass elalvás előtt valami nyugis zenét, párologtass levendula, vagy más nyugtató hatású illóolajat, olvass valami kellemes könyvet. Ha zavar a sötét, akkor tegyél a szobádba valamilyen fényforrást.
2011. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
15:40es jó dolgokat írt. Nekem is volt ilyen, simán éjjel arra ébredtem, hogy rettegek, de nem tudtam megmondani mitől. Ne aggódj nem fogsz bedilizni, idővel elmúlik!
2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Bizos túl sok supernaturalt nézel, sok horrort nézel és olvasol.


Nézz olyan filmeket amik esküvőkről szolnak, az segít

2011. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Húh, köszi szépen, ez megnyugtatott :)
2011. febr. 8. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Nem kell a TV-ben olyan filmeket nézni, amik tele vannak erőszakkal, gyilkossággal, horror, meg egyéb őrültségek. Nézz másik adón természet-filmeket, tudományos(-fantasztikus) filmeket. Lehet, hogy korod alapján még esetenként valami gyerek-csatorna is bejöhetne. Csupa szépet és megnyugtatót nézz.
2011. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Soha nem néztem/olvastam horrort. :S:S:S
2011. febr. 8. 20:13
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. febr. 8. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Melatoninhiányod van.
2011. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán rád tapadt egy szellem,kérdezz meg valakit aki ért ahhoz hogy megvizsgálja van e rajtad szellem,ha esetleg van rajtad keress rá megoldást a neten,hogy le tudd szedni.
2011. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzed a szellemeket magad körül. Van hogy nincsennek jelen, akkor tök nyugis vagy, néha meg minden ok nélkül, szorongsz, félsz. Ne maradj sötétben, kerüld az üveg-tükör felületek nézegetését és próbáld meg elterelni a gondolataidat. A legjobb ha nem ásod bele magad a témába ha meg tudod állni. Én nem tudtam.
2011. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!