Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Más is észrevette már, hogy a...

Más is észrevette már, hogy a skorpiók mennyire levakarhatatlanok? Két skorpió barátnőm volt, de hiába lett vége, nem akarták megérteni és a végsőkig próbálkoztak.

Figyelt kérdés
A skorpió megcsíp stb. témájú "poéngyárosok" kíméljetek!
2010. okt. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogy levakarhatatlanok lennénk, azt nem vettem észre, viszont hogy csípünk, azt igen. És ez nem poéngyártás. ne bánts meg egy skorpiót, ne haragíts magadra, mert jajj annak akire egy skorpió igazán megharagszik.
2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Hűde félek!
2010. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Anyum skorpió, én kijövök vele:D


L

2010. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyet értek a kérdezővel, a húgom is skorpió, és én sem tudom lekoptatni :D
2010. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztos gazdag vagy, és kellett nekik a pénzed :)
2010. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok gazdag
2010. okt. 2. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én skorpió vagyok és soha nem mentem a pénzre(bár lehet jobban jártam volna)

a skorpiókban van gerinc,egyenes.csak ahhoz ragaszkodom aki jelent valamit,de egyszer pattan a fejemben vmi akkor egy nap alatt képes vagyok elfelejteni életem szerelmét.

2010. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
félreértettétek, nem arra utaltam, hogy pénzéhesek, hanem konkrét példa egyik említett volt párom a családával nem volt jóban, és mi szakítottunk 1 év után, és nem hagyott nyugtot, csak azt hajtotta, hogy ne tegyem ezt vele stb. meg érzelmileg zsarolt és egy másik is ilyen volt
2010. okt. 2. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, mivel nem ismerem a barátnőidet. Én nem fogom neked bizonygatni, hogy hülyeség előítéletesnek lenni, mert mindenki azt dönt el magában, amit akar. Csak annyit mondok, hogy skorpió nő vagyok én sem szeretem a csirízként ragadó srácokat.
2010. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi az infókat
2010. okt. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!