Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan furcsát álmodtam, mit...

Olyan furcsát álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon meredek,szinte vizszintes folyóparton másztam felfelé.A mászás közben nagyon elfáradtam,és ekkor kértem-gondolom Istent-"Kérlek engedd,hogy felmásszak a tetejére,csak hogy lássam mi van azon túl"

Erőre kaptam és sikerült feljutnom.

Amikor láttam mi van ott,nagyon megijedtem:Jobbra a távolban egy arany és ezüst fényben úszó várost láttam,balra pedig egy régi tipusú gőzmozdonyt,ami a part tetején,a sineken egyenesen felém száguldott,el akart ütni.

Csalódottságot éreztem,elengedtem a meredek folyópartot és legurultam róla,nagyon gyorsan,egészen a part aljánál alló szilvafákig.



2012. júl. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit
2012. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehetőleg normális választ adjatok.

A "Semmit" nem az!

2012. júl. 11. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit el szerettél volna érni, ezért megkérted ÖNMAGAD (Isten), hogy segítsen ki, aztán megláttad a Kánaánt, vagyis kb azt ami neked a mindent jelenti, csak még nem szabad bővebben tudnod róla ezért meggátoltad önmagad (a mozdony) majd leestél egy olyan helyre ami számodra kedves, nem tudom van e szilva fa a környékeden vagy régen másztál e rá, vagy szereted e a szilvát.

Lehet ostobán hangzik, de a lényeg, rájöttél valamire, amit nem akarsz tudni, de majd idővel megtudod.

2012. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ,nagyon elgondolkodtató.

De mit jelképezhet az arany és ezüst fényben úszó város?

2012. júl. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!