Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek egy...

Mit jelenthetnek ezek egy álomban? Furi volt és nem jut az eszembe magyarázat rá.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy boszorkány a szolgájává akart tenni. A boszorkány egy 50es jól kinéző, kedvesnek tűnő hölgy volt. Nem akartam szolgálni és próbáltam előle elszökni, ő meg egyre jobban üldözött, átváltoztam egy fekete kutyává (pont olyanná mint a szeretett kutyám, aki már vagy 7 éve nincs), amikor még kutya képében is majdnem rám talált éppen hogy megmenekültem előle. Kiugrottam az ablakon és mire kiértem visszaváltoztam emberré és belezuhantam egy háborgó tengerbe. Próbáltam tőle egyre messzebb kerülni, de ő rontásokat küldött rám, és minden rontással elvett tőlem valamit. (mind vmi jelképes dolog volt, de nem mindre emlékeztem, az utolsó a remény volt azt hiszem)... és akkor már nem annyira hittem h megmenekülhetek és kezdtem elengedni a fát amibe kapaszkodtam és ami egyre kisebb és kisebb lett mert mindig letört belőle egy darab és akkor arra gondoltam h már csak egy vkitől kérhetek segítséget, de azt meg nem szeretném, vmi szerelemistene vagy irányítója és én nem vagyok szerelmes és ha a segítségét kértem volna akkor az azzal jár h ilyesmit éreznék és ott hezitáltam és amikor döntenem kellett h akkor most megfulladok vagy a segítségét kérem felébredtem.

Hát nem lett rövid. XD nagyon örülnék bármilyen ötletnek

22L


2012. ápr. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed/érezted magad véletlenül elnyomva, valamely erős akaratú családtagod, ismerősöd által? Illetve nem volt ilyen a múltadban? Valamint olyan, hogy nagyon vágytál szabadságra, h azt csinálj amit akarsz? Én arra tippelek, hogy a kutyád miatt a múltadban van valami hasonló probléma (mivel írtad, h már 7 éve nincs meg). Apukáddal, anyukáddal jó volt a viszonyotok?
2012. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sima rémálom:) Nem kell belegondolkozni mert fölösleges. Én is álmodtam ilyen hülyeségeket mint amit te álmodtál. Egy kis kevesebb film és nem fogsz ilyeneket álmodni. Látod, én is leszoktam a filmekről és nem szoktam rosszat álmodni. (néha megnézek filmet hetente 1x megnézek egy Predator-t vagy ilyeneket aztán csak gépezek) :D remélem segítettem :) 12/L
2012. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a szabadságvágyás kérdése elgondolkoztató. Azt hiszem van benne vmi... Köszönöm minkét választ.
2012. ápr. 23. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak mondom... nem mindig azert almodsz rosszat mert filmet neztel!
2012. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!