Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit csináljak rossz álmok ellen?

Mit csináljak rossz álmok ellen?

Figyelt kérdés
Márciusban elvesztettem az apukámat és azóta rengeteg rémálmom van, de nemcsak vele kapcsolatban. Már alig alszok tőle.. Nem tudom, mihez kezdjek:(

2012. júl. 12. 13:50
 1/5 cocky válasza:
Nem tudom mennyire hiszel az ilyesmiben, de nekem pl van ilyen álomfogóm felakasztva a plafonra, állítólag ez megóv a rossz álmoktól. Én csak azért vettem meg, mert tetszett, de nekem is volt régebben olyan időszak, amikor rémálmaim voltak, és már nincsenek (persze lehet, hogy nem ennek köszönhetően). A másik pedig, hogy szerintem jót tenne egy kis meditáció,vagy vmi olyan cselekvés, ami megnyugtat elalvás előtt.
2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem is volt, hogy egy trauma után sokáig rosszakat álmodtam, nekem az segített, hogy vezettem egy füzetet amibe beleírtam az álmaimat és megbeszéltem őket a pszichológusommal. Nem csak az álmokról, hanem mindenről beszéltünk, ami nyomta a szívem.

Őszinte részvétem az apukád miatt! Remélem minden helyre jön az életedben!

2012. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban álmodtam nagyon sok rosszat. Gondold át az álmaidat, hogy mik is voltak benne, próbálj összefüggéseket keresni velük kapcsolatban. Ha van időd és emlékszel írd le az álmaidat. Ebben nem vagyok biztos, csak úgy jött egy ötlet, hogy elalvás előtt próbálj meg jó dolgokra gondolni...kedvenc film,könyv,étel,ital,hely,sport, bármi amit szeretsz és jó érzéssel tölt el. És nyugodtan írj neked privátot ha bármi történik!
2012. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Búcsúzz el az apukádtól és engedd el. Ezt önmagadban kell megtenned.

Beszélhetsz hozzá elalvás előtt, elmondhatod mit tettél aznap ilyesmi. Majd idővel, engedd el.

Részben azért álmodsz rosszat, mert nem engedted még el az apukádat és ez neked rosszat tesz, részben azért mert még nem tetted túl magad a halálán.

2012. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Le szoktam írni az álmaim én is, próbálom elengedni aput, de nem tudom, hogy csináljam. Tudom, hogy meghalt meg minden, de nem tudom, hogy engedhetném el. Pszichológushoz nem akarok járni, ajánlották már, de viszolygok tőle. Álomfogóra gondoltam már csak még sehol nem láttam.

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!!

2012. júl. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!